Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5