Movies
Ratings
16
The ChaserRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0