Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0