Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 5.0