Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 3.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- AlphasRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- The UnusualsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0