Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5