Titles you rated
Let's EatRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0