Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5