Titles you rated
The UnfairRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0