Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0