Movies
Ratings
18
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0