Titles you rated
Smile AgainRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 0.5
Hotel KingRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 1.0
MonstarRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 1.5
GiantRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5