Series
Ratings
49
Digimon AdventureRated ★ 4.0- One Million RosesRated ★ 4.0
- Land of WineRated ★ 3.5
Merry Go RoundRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Lizzie McGuireRated ★ 3.5
Over The Green FieldsRated ★ 4.0- LoveholicRated ★ 3.5
- WifeRated ★ 3.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5- Terms of EndearmentRated ★ 4.0