Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5