Titles you rated
PresidentRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
PartnerRated ★ 3.0- Mystery FreshmanRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 3.0