Movies
Ratings
30
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0