Titles you rated
Rush HourRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5