Series
Ratings
20
Master's SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0