Series
Ratings
110
When I Was The PrettiestRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
The King's FaceRated ★ 5.0
Can We Love?Rated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Hidden IdentityRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.5