Movies
Ratings
208 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 VenomRated ★ 2.5 VenomRated ★ 2.5
 BargainRated ★ 2.5 BargainRated ★ 2.5
 After YangRated ★ 3.5 After YangRated ★ 3.5
 Lady BirdRated ★ 3.0 Lady BirdRated ★ 3.0
 SearchingRated ★ 3.0 SearchingRated ★ 3.0
 Decision to LeaveRated ★ 3.0 Decision to LeaveRated ★ 3.0
 Thelma & LouiseRated ★ 3.0 Thelma & LouiseRated ★ 3.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 3.5 The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
 PaprikaRated ★ 2.0 PaprikaRated ★ 2.0
- The Boys in the Band: Something PersonalRated ★ 4.0
 Midsommar Director's CutRated ★ 3.5 Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
 HereditaryRated ★ 3.5 HereditaryRated ★ 3.5
 Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5 Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
 MoonlightRated ★ 3.0 MoonlightRated ★ 3.0
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
 BlackbirdRated ★ 1.0 BlackbirdRated ★ 1.0
 Finding NemoRated ★ 3.5 Finding NemoRated ★ 3.5