Movies
Ratings
497
QueenpinsRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 1.0
Maggie's PlanRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Can You Keep a Secret?Rated ★ 1.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0