Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0