Series
Ratings
16
High School King of SavvyRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 4.0