Movies
Ratings
21
3 IdiotsRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0