Series
Ratings
47
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0