Movies
Ratings
30
HancockRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0