Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5