Movies
Ratings
546
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5