Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0