Movies
Ratings
73
GattacaRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Fat GirlRated ★ 1.5
BasquiatRated ★ 3.0