Movies
Ratings
1529
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 5.0
The PlotRated ★ 0.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
LeoRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 4.0
UpgradedRated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0