Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 2.0
VikingsRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 1.5
FringeRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Just YouRated ★ 3.5