Series
Ratings
37
Dr. RomanticRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Victoria Season 3Rated ★ 5.0
VictoriaRated ★ 5.0
VictoriaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0