Series
Ratings
33
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0