Movies
Ratings
26
Little ChildrenRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0