Movies
Ratings
71
LifeRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
StreamingRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5