Titles you rated
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0