Titles you rated
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
ElfRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 5.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0