Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.5
One Week FriendsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5