Movies
Ratings
20
Scandal MakersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0