Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0