Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.0
The UniformRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5