Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0