Series
Ratings
266
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5