Series
Ratings
74
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
RipleyRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0