Movies
Ratings
96
FlippedRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 2.5
Under the SkinRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0