Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0