Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5