Movies
Ratings
1545
LightyearRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
The Secret of the GrainRated ★ 4.5
GandaharRated ★ 4.0
ContemptRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
CamerapersonRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 5.0