Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.0
Late BlossomRated ★ 5.0